LUZILENE FERREIRA
Presidente
LUZILENE FERREIRA

2º GESTÃO
Legislatura 2021 - 2024

Período: 15/02/2022 - 17/12/2022


PSD

Partido

PSD - PARTIDO SOCIAL DEMOCRÁTICO

Parlamentar Titular

SIM

1º GESTÃO
Legislatura 2021 - 2024

Período: 15/02/2021 - 17/12/2021


PSD

Partido

PSD - PARTIDO SOCIAL DEMOCRÁTICO

Parlamentar Titular

SIM